| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Please Refer To Our Color Chart |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Optional |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Material | Fiberglass |
| Origin Country | China |
| Material | PVC, Fiberglass |
|---|---|
| Water Depth | 0.3-0.6m |
| Color | Refer To Our Color Chart |
| HS Code | 95069900 |
| Warranty | 1 Year |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Optional |
| Warranty | 1 Year |
| Slide Type | Raft Slide |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Please Refer To Our Color Chart |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Model | HT-31 |
|---|---|
| Platform Height | 14.6m |
| Floor Space | 42*60m |
| Warranty | 1 Year |
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Capicity | 240rideer/h |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Warranty | 1 Year |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand Name | China Vison |
| Model Number | LR |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |