| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Brand Name | Vison Waterparks |
|---|---|
| Product Name | Lazy River |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
| Useage | Amusement Park |
| Brand Name | Vison Waterparks |
|---|---|
| Product Name | Lazy River |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
| Useage | Amusement Park |
| Model | ZHXS-002 |
|---|---|
| Size | 9M 9M 6M |
| HS Code | 95069900 |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | China Vison |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Size | 600*H2700 |
| Color | Refer To Our Colors Chart |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Platform Height | 13m |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Platform Height | 13m / Customized |
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Brand Name | China Vison |