| Model | HT-09 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Size | Optional |
| Floor Space | Optional |
| Useage | Amusement Park |
| Model | KWS-003 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Useage | Water Park |
| Color | Customized |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Warranty | 1 Year |
| Useage | Water Park |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Useage | Water Park |
| Model | KES-006 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Platform Height | 3.2m/3.2m/5.0m |
| Stretched Length | 12m-25m |
| Brand Name | China Vison |
| Model | HT-09 |
|---|---|
| Size | Optional |
| Useage | Amusement Park |
| Warranty | 1 Yeaar |
| Color | Customized |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Origin Country | China |
| Model | HT-09 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Optional |
| Platform Height | 1.98m Or Customized |
| Sliding Mode | 1-3 Riders / Time |
| Model | HT-09 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Optional |
| Brand Name | China Vison |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Usegae | Amusemet Park |
| Resin | Ashland/DSM |