| Color | Bule/Yellow/Red/Customized |
|---|---|
| Brand Name | China Vison |
| Resin | Ashland/DSM |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Gel Coat | Ashalnd/DSM |
| Model | HT-01 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Color | Customized |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Color | Optional |
| Size | 12m*12m |
| Propose | Amusement Waterpark |
| HS Code | 95069900 |
| Brand | Vison |
|---|---|
| Size | 1500*400*980mm |
| Origin | China |
| Warranty | 1 Year |
| HS Code | 95069900 |
| Model | New Model |
|---|---|
| Length | 115m |
| Brand Name | China Vison |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customed |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Resin | Ashland/DSM |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Capicity | 240rideer/h |
| Model | SW-SA |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Size | 11.5*12.5*6.5m |
| Floor Space | 18*16m |
| Capacity | >30 Riders / Time |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Warranty | 1 Year |