| Quanlity Control | Strong QC Team |
|---|---|
| Gel Coat | Ashland/ DSM |
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Packaging Details | EPE foam & wooden crate |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Color | Customized |
| Resin | Ashland/DSM |
| Warranty | 1 Year |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Name | Skateboarding Surfing |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Name | Skateboarding Surfing |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Slide Type | Raft Slide |
| Resin | Ashland/DSM |
| HS Code | 95069900 |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| HS Code | 95069900 |
| Palace Of Origin | China |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Size | 21.7m*10m |
| Inner Width | 9m |
| Capacity | 1 Rider / Time |
| Pump Power Supply | 110kw / H |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Material | Fiberglass |
| Model | ZHXS-002 |
|---|---|
| Size | 21m*15m*8m |
| HS Code | 95069900 |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |