| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Platform Height | 13m / Customized |
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Brand Name | China Vison |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Warranty | One Year |
| Tower Height | 14.6m |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Color | Custom |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Capicity | 720rider/h |
| Water Supply | 1450m³ /h |
| Power | Vacuum Wave Pool |
|---|---|
| Accessories | Stainless Steel |
| Filtration | Stainless Steel Filter |
| Control | PLC |
| Type | Wave Machine |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Material | Fiberglass |
| Origin Country | China |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Material | Fiberglass |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Capicity | 120 Rider/h |
| Platform Height | 16m |
| Warranty | 1 Year |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |