| Model | HT-51 |
|---|---|
| Floor Space | 67m*22m |
| Plattorm Height | 16.4m |
| Brand Name | China Vison |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Color | Customed |
| Brand Name | China Vison |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| HS Code | 95069900 |
| Platform Height | 16m |
| Floor Space | 67m*26m |
| Screw | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Model | HT-51 |
| Color | Refer To Our Color Chart |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Amusent Park |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Brand Name | China Vison |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| HS Code | 95069900 |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Platform Height | 13m |
| Length | 200m |
| Sliding Mode | 2 Persons / Time |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Useage | Amusent Park |
| Brand Name | China Vison |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Brand Name | China Vison |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Brand Name | China Vison |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |