| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
| Brand Name | China Vison |
| Model | XPH-015 |
|---|---|
| Size | 3.2m*3.2m*5.0m |
| Waranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| HS Code | 95069900 |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Color | Refer To Our Colors Chart |
| HS Code | 95069900 |
| Factory Control | Strong QC Team |
| Useage | Water Park |
|---|---|
| Color | Customized |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Origin Country | China |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Features | Water Slide, Boat, Climbing Wall |
|---|---|
| Usage | Water Park |
| Material | Fiberglass |
| Stype | Boat Stype |
| Steel Columns | Hot-dip Galvanized |
| Features | Water Slide, Boat, Climbing Wall |
|---|---|
| Usage | Water Park |
| Material | Fiberglass |
| Stype | Boat Stype |
| Steel Columns | Hot-dip Galvanized |
| Features | Water Slide, Boat, Climbing Wall |
|---|---|
| Usage | Water Park |
| Material | Fiberglass |
| Stype | Boat Stype |
| Steel Columns | Hot-dip Galvanized |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Factory | SGS Audited Manufacture |
| HS Code | 95069900 |
| Color | Customized |
| Useage | Water Park Equipment |
| Material | Air Blower |
|---|---|
| Capacity | 50-1000 Player / Time |
| Width | 3m-6m |
| Depth | 1m |
| Warranty | 1 Year |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Brand Name | China Vison |
| Warranty | 1 Year |