| Useage | Amusement Park |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Brand Name | China Vison |
| Warranty | 1 Year |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Palace Of Origin | China |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Gel Coat | Ashland /DSM |
| Color | Refer To Our Chart |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | Galvanized Carbon Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Model | SW-MD |
|---|---|
| Size | 21*18*9m |
| Platform Height | 9m |
| Water Supply | 300m³/h |
| Capacity | 400 Riders/time |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Refer To Our Color Chart |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Brand Name | China Vison |
| Model | SW-SA1 |
|---|---|
| Size | 8*9.6*5.5m |
| Material | Fiberglass |
| Type | Water House With Serveral Water Slide |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
| Useage | Amusement Park |
| Place Of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
|---|---|
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Resin | Ashland/DSM |
| Color | Customized |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Place Of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Usage | Amusement Park |