| Model | HT-09 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Optional |
| Brand Name | China Vison |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Color | Customed |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Color | Customized |
| Height | Customized |
| Condition | New |
| Country | China |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Color | Customized |
| Height | Customized |
| Condition | New |
| Country | China |
| Platform Height | 13m Or Customized |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Inner Width | 1.5m Or Customized |
| Color | Colorful, Refer To Our Color Chart |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Resin | Ashland/DSM |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Model | HT-33 |
|---|---|
| Floor Space | 25m*7m |
| Capacity | 180 Riders/h |
| Brand Name | China Vison |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
| Warranty | 1 Year |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Color | Blue Or Customized |
| Material | Fiberglass |
| Size | 21.7 * 10m |
| Structure | Concrete / Steel |