| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Color | Refer To Our Colors Chart |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | China Vison |
| Useage | Amusement Park |
| Material | Soft Strong PVC |
|---|---|
| Size | 21.7*10m |
| Capacity | 1 Rider / Time |
| Color | Blue Or Customized |
| Model | SF-1 |
| Model | XPH-006 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Optional |
| Size | 4000*2300*2300mm |
| Capacity | 1 Rider/ Time |
| Model | XPH-001 |
|---|---|
| Color | Refer To Our Colors Chart |
| Size | 3200*2700*1300 |
| Brand Name | China Vison |
| HS Code | 95069900 |
| Platform Height | 13m / Customized |
|---|---|
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Water Park |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Water Park |
| Brand Name | China Vison |
| Useage | Water Park |
|---|---|
| Country | China |
| Color | Custom |
| Hs Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strict QC Team |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Origin Cuontry | China |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |