| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Packed with wooden crate |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Brand Name | Chiina Vison |
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Warranty | 1 Year |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
|---|---|
| Color | Optional |
| Material | Fiberglass |
| Useage | Amusement Park |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Platform Height | 13m / Customized |
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Brand Name | China Vison |
| Model | XPH-004 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Player | 1 Kid/ Time |
| Size | 5120*3800*2400mm |
| Color | Optional |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Optional |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Custom |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Resin | Ashland/DSM |
| Useage | Water Park |
| Capicity | 480rider/h |
| Place Of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Usage | Amusement Park |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Please Refer To Our Color Chart |
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |