| Color | Red / Yellow / Green / Customized |
|---|---|
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Amusement Park |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Warranty | 1 Year |
| Model | SW-SA1 |
|---|---|
| Size | 8*9.6*5.5m |
| Material | Fiberglass |
| Type | Water House With Serveral Water Slide |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Slide Type | Raft Slide |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Useage | Amusement |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Color | Customized |
| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
| Warranty | 1 Year |
| Platform Height | Half Customized/Module |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coating | Ashland/DSM |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Color | Customized |
|---|---|
| Platform Height | 13m Or Customized |
| Main Component | FRP Flume & Steel Structure |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coating | Ashland/DSM |
| Platform Height | 13m Or Customized |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Inner Width | 1.5m Or Customized |
| Color | Colorful, Refer To Our Color Chart |