| Platform Height | 13m / Customized |
|---|---|
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Water Park |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Useage | Water Park |
| Brand Name | China Vison |
| Useage | Water Park |
|---|---|
| Country | China |
| Color | Custom |
| Hs Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strict QC Team |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Origin Cuontry | China |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Platform Height | 1.98m Or Customized |
|---|---|
| Slide Type | Body Slide |
| Recommended Age | 3+ Years |
| Origin Country | China |
| Weight Capacity | Up To 150 Lbs |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Origin Cuontry | China |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Origin Cuontry | China |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Power Engine | Pump |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Color | Blue, Customized |
| Material | Soft Membrane |
| Brand | Guangzhou Vison |