| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Useage | Amusement Park |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Color | Refer To Our Color Chart |
| Useage | Amusent Park |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Resin | Ashland/DSM |
| Useage | Amusement Park |
| Color | Customized |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Slide Type | Raft Slide |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Resin | Ashland/DSM |
| Name | Duck Spray Aqua Play |
|---|---|
| Material | Fiberglass, PVC |
| Color | Customized |
| Brand Name | China Vison |
| Warranty | 1 Year |
| Name | Crab Maze Aqua Play |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Model | XPH-011 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Size | 3300*2500*2200 |
| Color | Red, Pink, Blue, Yellow Or Customized |
| Waranty | 1 Year |
| Model | XPPS-058 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Size | 1200*1500 |
| Color | Custom |
| Warranty | 1 Year |
| Model | SW-SA4 |
|---|---|
| Size | 11*6.2*5.7m |
| Material | Fiberglass |
| Capacity | >20riders/time |
| Warranty | 1 Year |
| Model | SW-MD |
|---|---|
| Size | 21*18*9m |
| Platform Height | 9m |
| Water Supply | 300m³/h |
| Capacity | 400 Riders/time |