| Brand Name | China Vison |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Resin | Ashland/DSM |
| Color | Customized |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Fiberglass,top Raw Materials Used |
| Steel Columns | Hot-dip Galvanized |
| Factory | SGS Audited Manufacturer |
| Brand Name | China Vison |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Useage | Amusent Park |
| Resin | Ashland/DSM |
| Brand Name | China Vison |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Name | Duck Spray Aqua Play |
|---|---|
| Material | Fiberglass, PVC |
| Color | Customized |
| Brand Name | China Vison |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Platform Height | 18.75 M |
| Inner Width | 3.5m |
| Warranty | 1 Year |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Customed |
| Material | Fiberglass |
|---|---|
| Size | 19m*13.6m*9m |
| Water Supply | 150~180m³/h |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customized |
| Model | SW-SA3 |
|---|---|
| Size | 11.5*12.5*6.5m |
| Warranty | 1 Year |
| Brand Name | China Vison |
| Useage | Amusement Park |
| HS Code | 95069900 |
|---|---|
| Color | Customized |
| Resin | Ashland/DSM |
| Quanlity Control | Strong QC Team |
| Origin Country | China |