| Color | Please Refer To Our Color Chart |
|---|---|
| Steel Supporting | Galvanized Carbon Steel |
| Brand Name | China Vison |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Material | Fiberglass |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Capicity | 360 Rider/h |
| Platform Height | 16m |
| Warranty | 1 Year |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| Capicity | 360 Rider/h |
| Platform Height | 16m |
| Warranty | 1 Year |
| Factory | SGS Audited Manufactuer |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Model | HT-01 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Frame | Galvanized Carbon Steel |
| Color | Customized |
| Model | XPH-001 |
|---|---|
| Color | Refer To Our Colors Chart |
| Size | 3200*2700*1300 |
| Brand Name | China Vison |
| HS Code | 95069900 |
| Platform Height | 13m / Customized |
|---|---|
| Inner Width | 1.5m / Customized |
| Capacity | 720 Riders / H |
| Color | Customized |
| HS Code | 95069900 |
| Model | HT-01 |
|---|---|
| Material | Fiberglass |
| Screw | 304 Stainless Steel |
| Color | Customized |
| Brand Name | China Vison |
| Brand Name | Vison |
|---|---|
| HS Code | 95069900 |
| Resin | Ashland/DSM |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
| Color | Optional |
| Gel Coat | Ashland/DSM |
|---|---|
| Resin | Ashland/DSM |
| Color | Please Refer To Our Colors Chart |
| Material | Fiberglass |
| Fram | Galvanized Carbon Steel |